خانه / اخبار / گران ترین ویلا در آمریکا
گران ترین ویلا در آمریکا ویلا کاخ ورسای کاخ سلطنتی Le Palais Royal بانک مشاغل عروسی آگهی رایگان آگهی تخفیف دار تخفیف گروهی کافه عروس cafeaoos بلاگ کافه عروس کافه بلاگ مجله اینترنتی

گران ترین ویلا در آمریکا

ویلای لوکسی با اسم “Le Palais Royal ” در ساحل هیلز بورو(Hillsboro Beach) ایالت فلوریدای آمریکا برای فروش وارد بازار شده که قیمت آن 159میلیون دلار(حدود یک میلیارد یوان) ثبت شده است. در صورتی که این ویلا فروخته شود، به گران ترین ویلای فروخته شده آمریکا تبدیل خواهد شد.

بنابر اطلاعات، ویلای Le Palais Royal با تقلید از کاخ ورسای ساخته شده و به همین علت نیز “کاخ سلطنتی ” خوانده می شود. مساحت آن 5600 مترمربع است و در ماه سپتامبر 2014 با قیمت 139 میلیون دلار برای اواین بار برای فروش وارد بازار شد، اما به فروش نرفت و به همین سبب، در ماه نوامبر سال جاری دوباره وارد بازار شده است.

در این ویلا، شش آبشار مصنوعی وجود دارد که ارتفاع بلندترین آن به 7.6 متر می رسد. ساختمان اصلی ویلا 11 اتاق دارد که در بالکن اتاق اصلی، جکوزی نیز نصب شده است. برای ساخت پله های مرمری این ویلا حدود دو میلیون دلار هزینه شده و ارزش برگ های طلایی برای تزیین کل ویلا بیش از سه میلیون دلار برآورد شده است. علاوه بر آن، سینمای خانگی ویلا 18 صندلی دارد و پارکینگ زیر زمینی با گنجایش 30 دستگاه خودرو، آکواریوم با گنجایش 1300 گالن و مخزن شرابی با 3000 بطری نیز در ساختمان اصلی دیده می شود.

صاحب این ویلا هم زمین های اطراف با مساحت هجده هزار متر مربع را خریده است تا دو ساختمان مهمان و شهربازی زیر زمینی بسازد. در حال حاضر ساخت این ویلا وارد مرحله دوم شده و پیش بینی می شود که در دو سال آینده به پایان برسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. Required fields are marked *

*

Scroll To Top