خانه / اخبار / مردی که در اقیانوس گم شده بود
مردی که در اقیانوس گم شده بود مرد ماهیگیر گم شدن صید ماهی سالوادور اقیانوس بانک مشاغل عروسی آگهی رایگان آگهی تخفیف دار تخفیف گروهی کافه عروس cafeaoos بلاگ کافه عروس کافه بلاگ مجله اینترنتی

مردی که در اقیانوس گم شده بود

یکی از روزهای نوامبر 2012، یک ماهیگیر به نام سالوادور بی توجه به شرایط آب و هوایی اعلام شده، با قایق 25 فوتی فایبرگلاس خود راهی دریا شد.

اما به علت ازدیاد ماهی گیری در امتداد ساحل مکزیک، ماهی زیادی برای صید وجود نداشت، لذا ماهی گیر ماجرا جو برای صید ماهی 120 مایل دورتر شد. از قضا آن روز همراه همیشگی سالوادور نبود و در عوض، وی یک دستیار بی تجربه 22 ساله را با خود راهی کرد. آن ها در طی یک ساعت تعداد زیادی ماهی و چند کوسه صید کردند.

با شروع طوفان به ناگاه موتور قایق آن ها از کار ایستاد، ولی پس از گیر افتادن در این مخمصه خطرناک و 14 ماه سرگردانی بر روی اقیانوس آرام، به طور معجزه آسایی سالوادور زنده ماند. پس از اینکه وی، توانست خود را به جزایر مارشال شمال شرق استرالیا برساند، مشخص شد که 7000 مایل از مقصد خود دور شده است.

با پایان طوفان 16 روزه و آن هیاهوی اقیانوس، آن ها حدود 300 مایل از ساحل دور شده بودند و دیگر توسط گروه نجات و جستجوی ساحل مکزیک، قابل شناسایی نبودند به طوری همه فکر می کردند آن ها در دریا غرق شده اند. در این مدت آن ها هرچیزی که دم دستشان می آمد می خورند که فقط زنده بمانند. از آشغال های روی سطح اقیانوس و موجودات دریایی گرفته تا خوردن ناخن ها و انگشتان خود.

اما دستیار 22 ساله سالوادور نتوانست دوام بیاورد و پس از 4 ماه مرد. سالوادور هرروز افسرده تر می شد و فکر می کرد چیزی به پایان زندگی اش نمانده است. اما پس از 438 روز به طور معجزه آسایی به ساحل رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. Required fields are marked *

*

Scroll To Top