خانه / آلبوم تصاویر / شهرت یک دختر به خاطر داشتن ریش و سبیل

شهرت یک دختر به خاطر داشتن ریش و سبیل

شهرت یک دختر به خاطر داشتن ریش و سبیل هرنام کائور هارنام کائور موی صورت زن موی صورت دختر مدل ریش و سبیل غسل تعمید سندرم پلی کیستیک تخمدان سبیل زن زن هندی زن مشهور زن ریش دار زن خاص زن انگلیسی ریش و سبیل دختر با سبیل و ریش بیماری خاص اعتمادبه نفس آیین سیکا harnam kaur harnaam kaur بانک مشاغل عروسی آگهی رایگان آگهی تخفیف دار تخفیف گروهی کافه عروس cafeaoos بلاگ کافه عروس کافه بلاگ مجله اینترنتی

شهرت یک دختر به خاطر داشتن ریش و سبیل

هارنام کائور دختر هندی تبار به دلیل عارضه سندرم پلی کیستیک تخمدان ، مثل مردها موهای زیادی در بدن و صورت خود دارد که این موضوع رفته رفته موجب شهرت وی شد به حدی که در چند شبکه تلویزیونی و برنامه های مختلف حضور پیدا کرد.
او از طرف شبکه های TcTelevision , ITV , CHV-vivo دعوت شد و در برنامه های پر بیننده ای همچون This Morning شرکت کرد.
در ضمن روزنامه ها و خبرگزاری های مختلفی مثل دیلی میل به این موضوع پرداخته اند که همه اینها از زمانی شروع شد که هارنام کائور تصمیم گرفت تا ریش هایش را کوتاه نکند…!!!
به گفته هارنام ؛ پس از آنکه در آیین سیکای هند غسل تعمید گرفت از کوتاه کردن موی صورت خود منع شد و تصمیم گرفت خود را با این شرایط بپذیرد.
زمانی که تصمیم به بلند کردن موی صورت خود داشت تنها دلیل آیین مرسوم در مذهب خود بود اما با گذشت زمان دلایل شخصی جایگزین آن شد.
او این موضوع را عاملی برای اعتماد به نفس و شجاعت خود دانسته و میگوید که اکنون احساس قوی بودن میکند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. Required fields are marked *

*

Scroll To Top