استخر در دل آسمان استخر آسمان لندن Sky Pool River Thames Ballymore بانک مشاغل عروسی آگهی رایگان آگهی تخفیف دار تخفیف گروهی کافه عروس cafeaoos بلاگ کافه عروس کافه بلاگ مجله اینترنتی

استخر در دل آسمان

گروه طراحی Ballymore در لندن دست به کار شگفت انگیزی زدند. ساختن استخری در ارتفاع ۱۱۵ فوتی که بین دو ساختمان ۱۰ طبقه قرار دارد. این استخر امکان شنا کردن در دل آسمان و بر فراز River Thames را برای ساکنین این دو مجتمع، فراهم می کند. اسکای پول ۹۰ فوت ارتفاع و ۱۹ فوت عرض دارد که از شیشه ای با ضخامت ۸ اینچ ساخته شده است.

Sky Pool قسمتی از تلاش های گروه برای بازسازی ساختمان های جنوب لندن می باشد. رئیس گروه معماری Ballymore در این مورد بیان کرد: رویای ساخت Sky Pool ناشی از تمایل درونی من برای کنار زدن تمامی محدودیت های ساختمانی و مهندسی بود. من به دنبال خلق اثری متفاوت از هر کاری بودم و به راستی که Sky Pool این یگانگی را دارد. احساس شنا کردن در این استخر، حس پرواز در آسمان لندن را به همراه می آورد. این پروژه از جهاتی مورد بحث قرارگرفته از جمله تأثیری که بر قیمت ساختمان های مجاور خواهد گذاشت. پروژه با شروع ماه آینده به قیمت ۹۴۴۰۰۰ دلار به فروش خواهد رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. Required fields are marked *

*

Scroll To Top